David Havlíček

Některé vlastní webové stránkyDarkont.cz je e-shop založený v roce 2009, který nabízí šperky všeho druhu ze stříbra a chirurgické oceli. Dále pak bižuterii, komponenty ke šperkům, dárkové a umělecké předměty, přívěsky na klíče a řadu dalších zajímavých věciček…Rockmag.cz
 byl rockový portál a hudební magazín s návštěvností okolo 3000 unikátních návštěv za den. Součástí webu byla databáze kapel, přehled kulturních akcí, hudební inzerce, katalog hudebních odkazů a mnoho dalšího. Projekt byl v létě roku 2018 pozastaven.
Na jaře roku 2008 jsme spustili projekt Inzertal.cz, což byl inzertní portál vytvořený s důrazem na vysokou přehlednost. Je strukturovaný do mnoha kategorií a umožňuje návštěvníkům vkládat zdarma inzeráty. Projekt byl v létě roku 2018 pozastaven.

Pitevna.cz je web plný zábavy, obsahuje obsáhlou databázi vtipů, citátů, SMS, posledních vět před smrtí, povídky, videa, comicsy a plno dalších věcí pro pobavení a zkrácení dlouhé chvíle.
Stredovekezbrane.cz je internetový obchod, který se zaměřuje, jak již název napovídá, na prodej imitací zbraní ze dřeva pro děti jako jsou meče, luky, šípy, praky a další.

Polna-city.info je kulturně zábavní portál města Polná postavený na redakčním systému WordPress. Jedná se o webovou odnož facebookové stránky s názvem Polná City Info. Tato webová verze má za úkol zabývat se kultuním a zábavným děním v Polné a okolí. Aktuálně je web přepracováván.
Cirkusoviny.cz je webová stránka o cirkusech, varieté, lunaparcích, kouzelnících, loutkách a jiných příbuzných formách zábavy. Součástí jsou články, odkazy, fotogalerie nebo rozsáhlá diskuse postavená na phpBB.