weby Vysočina

Některé vlastní webové stránky


Rockmag.cz je rockový portál a hudební magazín s návštěvností okolo 3000 unikátních návštěv za den. Součástí webu je databáze kapel, přehled kulturních akcí, hudební inzerce, katalog hudebních odkazů a mnoho dalšího.

Na jaře roku 2008 jsme spustili projekt Inzertal.cz, což je inzertní portál vytvořený s důrazem na vysokou přehlednost. Je strukturovaný do mnoha kategorií a umožňuje návštěvníkům vkládat zdarma inzeráty.
Pitevna.cz je web plný zábavy, obsahuje obsáhlou databázi vtipů, citátů, SMS, posledních vět před smrtí, povídky, videa, comicsy a plno dalších věcí pro pobavení a zkrácení dlouhé chvíle.
Stredovekezbrane.cz je internetový obchod, který se zaměřuje, jak již název napovídá, na prodej imitací zbraní ze dřeva pro děti jako jsou meče, luky, šípy, praky a další.

Polna-city.info je kulturně zábavní portál města Polná postavený na redakčním systému WordPress. Jedná se o webovou odnož facebookové stránky s názvem Polná City Info. Tato webová verze má za úkol zabývat se kultuním a zábavným děním v Polné a okolí.
Cirkusoviny.cz je webová stránka o cirkusech, varieté, lunaparcích, kouzelnících, loutkách a jiných příbuzných formách zábavy. Součástí jsou články, odkazy, fotogalerie nebo rozsáhlá diskuse postavená na phpBB.